Tamsin Egerton

Tamsin Egerton Dick

6,9
1 893 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tamsin Egerton

Śliczna jest:P Nawet wydaje mi się że łądniejsza niż to opisał Paolini :/
Tylko czy Katrina nie byął ruda??? "wystąpiła Katrina i odrzuciła na plecy masę wło¬sów, ogniście rudych niczym stopiona miedź." to był fragment książki. Mam nadzieję że zostanie taka jaka jest bo łądnie strasznie wygląda- taka egzotyczna uroda :D Jest o wile ładniejsza od aktorki mającej grac Arye, czy też Angelę chyba że to tylko przez to zdjęcie:D

Aghnessa

Na tym zdjęciu jest bardzo ładna, poprostu piękna. Tylko, że w pierwszej części Eragona będzie występować sporadycznie, dopiero w drugiej części będzie jej więcej na ekranie.

sabek2

Ona by nawet mogła zagrać Aryę, bo jest naprawdę ładdna,ale jak dla mnie załadna na Katrinę.

Elfka_2

Mi tam pasuje na Ktrine i tylko na nią...na Arye sie nie nadaje

Zarrock

nie, właśnie ona powinna grać Aryę!! to jest TEN typ urody! Wprawdzie Sienna też jest ładna, ale taka... taka rybia. ma za mało wyrazistości jak na Aryę. Tamsin byłaby super.

Aghnessa

To prawda jest śliczna ale czy nie powinni wziąć jakiejś rudej dziewczyny? Nie chodzi o same włosy które można ufarbować ale o ten specyficzny typ urody....no ale i tak ta aktorka jest piękna!!!

Aghnessa

Tak, jest bardzo ładna. No i wygląda naturalnie. Mam nadzieję, że dobrze przydzielono jej rolę, bo wydaje mi się, że na Arye tadzej by nie pasowała. Widziałam jedno jej zdjęcie i trzeba przyznać, że jest wysoka, chyba nawet bardzo, a jeśli się nie mylę to Katrina taka była.

Alice

Oglądałam z nią "Wszystko zostaje w rodzinie" i trzeba przyznać że jest naprawde ładna....już niedługo premiera Eragona!!!!!! ODLICZAM ;):);)

Golden_Rose

Z Eragona:
http://kima.neostrada.pl/galeria/oficjalne2/ER-412.JPG
http://kima.neostrada.pl/galeria/oficjalne2/ER-694.JPG

Golden_Rose

No fakt jest śliczna a i tak wszystkie sceny z jej udziałem usunęli :/

Aghnessa

taaa.tylko się tak zastanawiam czy ktoś ma zamiar nakręcić drugą część Trylogi.
hmm?

monciaaa

Miejmy nadzieje że nie :) bo jeśli zrobią ją tak jak pierwszą - to ja dziękuję bardzo....

Aghnessa

a w książce ona miała rude włosy ;D
ta zdecydowanie bardziej mi pasuję na Katrine xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones