Patrick Swayze

Patrick Wayne Swayze

8,4
14 978 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patrick Swayze

Dla mnie Patrick Swayze był najcudowniejszym aktorem pod słońcem. Najprzystojniejszym i najlepszym. Niezmiennie smutno mi, od kiedy odszedł. Powróciłam właśnie po wielu, wielu latach do serialu - "Północ, południe", również dla Patricka i jestem zdziwiona, gdyż myślałam, że pokrył się przez te lata kurzem i nie będę już go tak samo odbierała jak młode dziewcze, którym byłam, gdy widziałam go pierwszy raz... Nic podobnego, serial tak samo porusza, wzbudza wszystkie emocje tego świata i tak jak dawniej oglądam go z wypiekami na twarzy... On mnie poniekąd nauczył jak żyć, wykształcił we mnie pewne cechy, które towarzyszyły mi przez całe życie i do końca będą... Jeśli ktoś nie widział, szczerze polecam. Dziś kochając GOT, nie myślałam, że "Północ, południe", tak samo odbiorę, a jednak... A jeśli chodzi o Patricka, to jeśli jest coś po tamtej stronie, to niech będzie tam mu dobrze za to ile zrobił dla ludzi za życia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones