PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11726}
7,4 285 188
ocen
7,4 10 1 285188
7,0 26
ocen krytyków
Dirty Dancing
powrót do forum filmu Dirty Dancing

Jeden z lepszych filmów dawnych lat. Film starszy ode mnie o jakieś 10 lat a i tak mi się podoba. Tamta epoka ten styl Ci ludzie. Teraz tego nie ma. Na ulicach chodzą dziwni ludzie a ja czasami mam ochotę wrócić lub przenieść się do takich czasów. 1 bardziej mi się podoba niż 2 część. Może aktor który grał tatę tej ''Baby'' mi nie pasował ale film zasłużył u mnie na mocną 10-tkę. Muzyka miodzio jak i wakacyjny klimat ;)

ocenił(a) film na 3
wojtaszek349

Kupa film...mocno przereklamowany...dla rozemocjonowanych nastolatek i chłopców w rurkach...

D_Gritz

Nie jestem dziewczyną , chłopakiem owszem ale nie nosze rurek .

A film uważam za naprawdę dobry , więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka .

ocenił(a) film na 7
D_Gritz

D_Gritz chyba nie to pokolenie ? W latach 80 filmy oglądało się na pirackich kasetach bo w TY i w kinach nic ciekawego nie leciało. Pierwsze video to było coś! Wypożyczało się pirackie kopie filmu na bazarze lub w prywatnych wypożyczalniach: Cobra, Roki, Rambo, Commando, Oni, Goonies, Footloose i oczywiście Dirty to była klasyka pokolenia lat 80!

ocenił(a) film na 3
D_Gritz

Zgadzam się.niczym nie powalił .z lat 80tych jest masa pięknych filmów,klasykow...tu nawet glowna aktorka nie powala urodą..

wojtaszek349

Film genialny!

Klimat, taniec, lekka miłosna historia, Oscarowa i Grammy muzyka,

Jak na lekki film o tańcu, wakacyjnej miłości, zabawie i wakacjach nie dało się tego lepiej nakręcić...

U mnie 10.

W latach 80tych tłumy waliły do kin, a młodzież oglądała go po 100razy na kasetach, zapisując sie na tańce towarzyskie, do klubów i domów kultury, Patrick był ikoną, ehh.

5mln dolarów tylko kosztował a zarobił ponad 200mln, bez żadnych efektów specjalnych.

ocenił(a) film na 8
dylan_5

A muzyka z tego filmu do tej pory dosyć mocno emocjonuje. Lekka historia ale pomimo upływu tylu lat,nadal wywołuje pozytywne wibracje i emocje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones